Futbalový kalendár na týždeň 20.3. - 26.3.2017
20.03.2017, Juraj Čurný

Futbalový kalendár na týždeň 20.3. - 26.3.2017

Pondelok 20.3.2017

REPREZENTÁCIA
U17: Faerské ostrovy - SLOVENSKO (14:15, Paphos, kvalifikácia ME 2017 - Elite Round)

Utorok 21.3.2017

INÉ
galavečer Futbalista roka 2016 (Bratislava)

Streda 22.3.2017

REPREZENTÁCIA
U20: SLOVENSKO - Srbsko (17:00, Senica, priateľský)

INÉ
zasadnutie Revíznej komisie (SFZ)
zimné fyzické previerky rozhodcov SFZ (Banská Bystrica)

Štvrtok 23.3.2017

REPREZENTÁCIA
U19: Srbsko - SLOVENSKO (16:00, Russelheim am Main, kvalifikácia ME 2017 - Elite Round)

INÉ
zasadnutie Disciplinárnej komisie (SFZ)

Piatok 24.3.2017

REPREZENTÁCIA
U21: Česko - SLOVENSKO (17:00, Karviná, priateľský zápas, Dajto)

1. LIGA MLADŠIEHO DORASTU U17/U16 - 16. kolo
FK Dukla Banská Bystrica - ŽP Šport Podbrezová (14:00/16:15)

1. SLOVENSKÁ LIGA VO FUTSALE - štvrťfinále - 2. zápasy
MFK Tupperware Nové Zámky - ŠK Makroteam Žilina (19:30)
Wild Boys '02 Bratislava - Slov-Matic FOFO Bratislava (20:30)

INÉ
zasadnutie Odvolacej komisie (SFZ)

Sobota 25.3.2017

REPREZENTÁCIA
U19: Cyprus - SLOVENSKO (16:00, Kelsterbach, kvalifikácia ME 2017 - Elite Round)

2. LIGA VÝCHOD - 18. kolo
Partizán Bardejov - FK Poprad (15:30)
ŠK Odeva Lipany - MFK lokomotíva Zvolen (15:30)
FC VSS Košice - FK Spišská Nová Ves (15:30)
FC Lokomotíva Košice - FK Haniska (15:30)
MFK Tatran Liptovský Mikuláš - MŠK Rimavská Sobota (15:30)

2. LIGA ZÁPAD - 22. kolo
MFK Skalica - FC ŠTK 1914 Šamorín (15:30)
FK Pohronie Žiar nad Hronom Dolná Ždaňa - FK Dukla Banská Bystrica (15:30)
FC Nitra - FC Spartak Trnava juniori (15:30)
MŠK Žilina B - AFC Nové Mesto nad Váhom (15:30)
ŠKF Sereď - MŠK Fomat Martin (15:30)
ŠK Svätý Jur - ŠK Slovan Bratislava juniori (15:30)

1. LIGA STARŠIEHO DORASTU U19 - 16. kolo
FC Nitra - AS Trenčín (11:00)
1. FC Tatran Prešov - FK Senica (11:00)
MFK Ružomberok - ŠK Slovan Bratislava  (11:00)
FC VSS Košice - FC Spartak Trnava (11:00)
FC DAC 1904 Dunajská Streda - MFK Zemplín Michalovce (11:00)
ŽP Šport Podbrezová - MŠK Žilina (11:00)
Partizán Bardejov - FK Dukla Banská Bystrica (11:00)

1. LIGA MLADŠIEHO DORASTU U17/U16 - 16. kolo
FK Senica - 1. FC Tatran Prešov (11:00/13:15)
MFK Zemplín Michalovce - FC DAC 1904 Dunajská Streda (11:00/13:15)
FC Spartak Trnava - FC VSS Košice (11:00/13:15)
ŠK Slovan Bratislava - FC Nitra (11:00/13:15)
AS Trenčín - MFK Ružomberok (11:00/13:15)
MŠK Žilina - Partizán Bardejov (11:00/13:15)

1. LIGA ŽIEN A JUNIORIEK - 10. kolo
FC Nitra - Partizán Bardejov (13:00/15:00)
FC Union Nové Zámky - ŠKF VIX Žilina (13:00/15:00)

1. SLOVENSKÁ LIGA VO FUTSALE - štvrťfinále - 2. zápasy
FK Dragons Podolie - Across Pinerola Bratislava (20:00)

Nedeľa 26.3.2017

REPREZENTÁCIA
Malta - SLOVENSKO (20:45, La Valetta, kvalifikácia MS 2018, RTVS - Jednotka)

1. LIGA ŽIEN A JUNIORIEK - 10. kolo
Sport Ladies Club Banská Bystrica - MFK Zemplín Michalovce (12:00/14:00)
MŠK Slovan Trenčianske Teplice - ŠK Slovan Bratislava (13:00/15:00)
Spartak Myjava - FK Slovan Duslo Šaľa (13:00/15:00)

Prečítané: 18x
Zväzové novinky