Kompletný program 2. kola Slovnaft Cupu
06.08.2017, Peter Cuninka

Kompletný program 2. kola Slovnaft Cupu

BRATISLAVA (SFZ/PETER CUNINKA)

Kompletný program 2. kola Slovnaft Cupu:

4. augusta o 19:30:

MŠK Senec – FC Pata 0:0, 2:3 na 11 m

6. augusta o 17:00:

FC Slovan Hlohovec – ŠK FC Vydrany 2:2, 6:7 na 11 m

8. augusta o 17:00:

FK Kechnec – Partizán Bardejov 1:3

FK Kamenica nad Cirochou – FK Železiarne Podbrezová 0:2

FK Kolárovo – OFK Dunajská Lužná 0:8

8. augusta o 17:30:

FKM Nové Zámky – ŠK Slovan Bratislava 0:2 - LIVE prenos

9. augusta o 16:30:

TJ Družstevník Bešeňov – FC Malacky 2:6

CFK Pezinok-Cajla – OFK Hrušovany 1:4

ŠK Šenkvice – Lokomotíva Devínska Nová Ves 0:4

OŠK Svätý Peter – MFK Rusovce 4:1

ŠK Lozorno – FK Pohronie Žiar nad Hronom Dolná Ždaňa 0:4

TJ Jednota Bánová – MŠK FOMAT Martin 1:0 

FC Baník Prievidza – KFC Komárno 1:1, 4:3 na 11 m 

MŠK Púchov – FK Čadca 5:0

ŠK Nevidzany – TJ Družstevník Veľké Ludince 0:6

MŠK Slovan Trenčianske Teplice – OFK Teplička nad Váhom 0:0, 4:3 na 11 m

MŠK Kysucké Nové Mesto – ŠKF Sereď 0:4

FK Slovan Šahy – TJ ISKRA Borčice 1:2

OK Častkovce – FC ŠTK 1914 Šamorín 1:2

OŠK Baník Stráňavy – FK Dubnica 0:1

FK Terchová – 1. FC Tatran Prešov 0:2

TJ Sklotatran Poltár – FK Šalková 5:1

FK 09 Bacúch – MFK Zemplín Michalovce 2:7

ŠK Závažná Poruba – Tatran Oravské Veselé 4:3

TJ Družstevník Belá – JUPIE Podlavice 4:0

TJ Spartak Vysoká nad Kysucou – FK Nižná 8:1

1. FK Buzitka – FK Poprad 1:7

FC 98 Hajnáčka – 1. OFC Liptovské Sliače 0:0, 6:5 na 11 m

MŠK Tisovec – MFK Tatran Liptovský Mikuláš 1:6

TJ Tatran VLM Pliešovce – ŠKM Liptovský Hrádok 0:5

TJ Tatran Chlebnice – AS Trenčín 0:5

TJ Baník Štiavnické Bane – OŠK Sása 6:2

FK Slovenské Ďarmoty – ŠK NOVOHRAD Lučenec 0:3

TJ Družstevník Oravská Poruba – FK FILJO Ladomerská Vieska 2:0

MŠK Námestovo – AFC Nové Mesto nad Váhom 4:1

TJ Ptava NV Ptičie – MFK Spartak Medzev 1:1, 1:3 na 11 m

MFK Rožňava – FK Senica 0:4

FK Soľ – TJ FK Vyšné Opátske 2:1

FK Čaňa – ŠK Odeva Lipany 1:2

FK Demjata – Slavoj Trebišov 0:4

OŠK Pavlovce nad Uhom – OFK Slovan Poproč 8:2

FK Olcnava – MFK Snina 0:5

ŠK Milenium 2000 Bardejovská Nová Ves – FK Pokrok SEZ Krompachy 0:3

OŠFK Šarišské Michaľany – FC Lokomotíva Košice 2:5

FK 05 Levoča – FK Geča 73 6:2

FK Veľká Lomnica – MFK Ružomberok 0:10

TJ Mladosť Kalša – MFK Vranov nad Topľou 3:0

ŠK Harichovce – TJ Hornád Ždaňa 5:3

FK Gerlachov – FK NOVES Spišská Nová Ves 1:1, 1:3 na 11 m

9. augusta o 17:00:

FK Slovan Ivanka pri Dunaji – FK DAC 1904 Dunajská Streda 1:3 LIVE prenos

TJ Družstevník Jacovce – FC Spartak Trnava 0:10

Spartak Myjava – TJ Tatran Krásno nad Kysucou 3:1

TJ Plevník-Drienové – OFK Malženice 0:4

9. augusta o 17:15:

TJ Partizán Domaniža – FK Inter Bratislava 2:3

9. augusta o 17:30:

FC Nový Život – MFK Lokomotíva Zvolen 2:2, 3:5 na 11 m

FC Rohožník – MFK Skalica 0:4

FK Rača Bratislava – PŠC Pezinok 2:0

ŠK Tomášov – FC Petržalka 0:6 

TJ Lovča – FK Mesta Tornaľa 1:5

9. augusta o 18:00:

ŠK Slovan Šimonovany-Partizánske – OŠK Rosina 3:1

15. augusta o 17:00:

MFK Bytča – FC Nitra 1:8

16. augusta o 17:00:

TJ KOVO Beluša – FC ViOn Zlaté Moravce-Vráble

OŠK Dobrá Niva – MŠK Žilina

16. augusta o 17:30:

TJ Oponice – FK Slovan Most pri Bratislave

Prečítané: 2807x
Zväzové novinky