Slovnaft Cup 2017/18, 1. kolo: Myjava suverénna v Podolí
22.07.2017, Peter Šurin

Slovnaft Cup 2017/18, 1. kolo: Myjava suverénna v Podolí

BRATISLAVA (SFZ) – V sobotu odštartovala popri Fortuna lige aj najcennejšia pohárová slovenská súťaž Slovnaft cup.

BRATISLAVA (SFZ) – V sobotu odštartovala popri Fortuna lige aj najcennejšia pohárová slovenská súťaž Slovnaft Cup. 
Možnosť štartu účastníkom I. až V. ligy sa ukázala ako správny krok, už minulý ročník stanovil štartom 205 tímov rekordnú latku veľmi vysoko, 211 klubov v ročníku 2017/18 ju však posunulo ešte vyššie!
Pri sobotňajšom štarte súťaže zaujalo viacero výsldkov: v derby dueli Jacovce – Solčany uspeli domáci, Martin nastrieľal Strečnu na jeho ihrisku osem gólov, ešte nedávno prvoligová Myjava v prvom súťažnom zápase po dlhej dobe uspela zásluhou hetriku Dávida Copka, v zostave aj s brankárom Solničkom a stredopoliarom Marčekom, na lavičke s trénerom Petrom Vavákom.

VÝSLEDKY 1. KOLO SLOVNAFT CUP
(sobota 22. júla)

TJ Jednota Málinec – TJ Sklotatran Poltár 2:2 , 2:4 na 11 m
ŠK Selce – FK Šalková 1:3
FK 09 Bacúch – TJ Sokol Medzibrod 3:2
VTJ Rajecké Teplice – OŠK Baník Stráňavy 1:4
TJ Slovan Skalité – MŠK Kysucké Nové Mesto 1:3
MŠK Považská Bystrica – OK Častkovce 0:2
Oravan Oravská Jasenica – MŠK Námestovo 0:1
FK FILJO Ladomerská Vieska – ŠK Dynamo Diviaky 2:0
TJ Jasenov – TJ Ptava NV Ptičie 1:1, 2:3 na 11 m
MFK Strojár Krupina – TJ Tatran Pliešovce 1:2
TJ Družstevník Oravská Poruba – FK Slovan Žabokreky 2:1
TJ Santrio Láza – MŠK Novohrad Lučenec 2:4
1. OFC Liptovské Sliače – TJ Družstevník Liptovská Štiavnica 2:1
FK Activ Veľké Kosihy – OŠK Svätý Peter 2:2, 4:5 na 11 m
ŠK Veľké Zálužie – OFK Hrušovany 0:3
TJ Kostolné Kračany – FC Nový Život 1:2, 1:3 na 11 m
MŠK Senec - TJ Záhoran Jakubov 6:1
ŠK Nevidzany – FK TJ Lokomotíva Kozárovce 3:1
ŠK Kmeťovo – TJ Družstevník Veľké Ludince 1:5
OŠK Podolie - Spartak Myjava 0:3
TJ Slovan Rudinská – TJ Tatran Krásno nad Kysucou 0:3
ŠK Čierne - FK Čadca 1:7
TJ Slovan Zemianské Kostoľany – FC Baník Prievidza 1:1, 2:4 na 11 m
FK Rajec – TJ Jednota Bánová 2:2, 0:3 na 11 m
FK Strečno – MŠK Fomat Martin 0:8
TJ Horné Saliby – FK Kolárovo 0:1
TJ Družstevník Jacovce – OFK Solčany 2:1
TJ Družstevník Čirč – ŠK Odeva Lipany 0:5
ŠKO Veľká Ida – FK Kechnec 3:3, 4:5 na 11 m
FK Olcnava – FK 1931 Hranovnica 4:2
OFK Slovar Poproč – FK Krásnohorské Podhradie 3:2
FK 05 Levoča – MŠK Spišské Podhradie 2:1
TJ Družstevník Župčany – OŠFK Šarišské Michaľany 4:4, 2:4 na 11 m
TJ Nový Život Kluknava – FK POKROK SEZ Krompachy 1:1, 3:4 na 11 m
TJ ŠM Streda nad Bodrogom – TJ Mladosť Kalša 1:3
FK Veľká Lomnica – MŠK Slavoj Spišská Belá 3:2
FK Gerlachov – 1. FK Svidník 1:0
FK Kamenica nad Cirochou – FK Humenné 1:1, 4:2 na 11 m
TJ Slovan Nálepkovo – ŠK Harichovce 2:7
FK Slovan Ivánka pri Dunaji – TJ Čunovo 5:1

Prečítané: 440x
Zväzové novinky