Úvodné kolo Slovnaft Cupu pokračovalo nedeľným programom
23.07.2017, Peter Cuninka

Úvodné kolo Slovnaft Cupu pokračovalo nedeľným programom

BRATISLAVA (SFZ/MAREK SVÁTEK) - V zápase kola TJ Družstevník Veľké Kostoľany prehral s OFK Malženice 0:2, duel sledovalo 700 divákov!

1. kolo Slovnaft Cup: 22. - 23. júla 2017

SUMÁR VÝSLEDKOV

NEDEĽA 23. JÚLA 2017

TJ Družstevník Veľké Kostoľany – OFK Malženice 0:2

TJ Partizán Cígel – ŠK Slovan Šimonovany-Partizánske 3:5

TJ Višňové – OŠK Rosina 2:3

TJ Salka – FK Slovan Šahy 2:5

TJ Fatran Varín - OFK Teplička nad Váhom

FK Predmier – MFK Bytča 1:3

Slávia TU Košice – MFK Spartak Medzev 0:2

FK Iskra Hnúšťa – MŠK Tisovec 0:3

FK Jesenské – FK Mesta Tornaľa 0:1

MFK Rusovce – ŠK Svätý Jur 2:0

TJ Družstevník Bešeňov – ŠK Šurany 1:0

TJ Družstevník Dvory nad Žitavou - FKM Nové Zámky 0:6

FC Malacky – ŠK Závod 6:0

FC Pata – FC Slovan Galanta 2:2, 4:2 na 11m

NMŠK 1922 Bratislava – ŠK Tomášov 0:4

TJ Lehnice – ŠK FC Vydrany 0:4

ŠK Blava 1928 – FC Slovan Hlohovec 4:4, 3:5 na 11m

TJ Družstevník Perín – TJ FK Vyšné Opátske 0:6

FK Košická Nová Ves – FK Čaňa 1:2

TJ Tvarona Ulič – MFK Snina 1:5

TJ OLYMPIA Borša – FK Geča 73 1:4

FK Soľ – OŠK Firtice 6:0

ŠK Belá – FK Terchová 1:3

image

SOBOTA 22. JÚLA 2017

TJ Jednota Málinec – TJ Sklotatran Poltár 2:2, 2:4 na 11m

ŠK Selce – FK Šalková 1:3

FK 09 Bacúch – TJ Sokol Medzibrod 3:2

VTJ Rajecké Teplice – OŠK Baník Stráňavy 1:4

TJ Slovan Skalité – MŠK Kysucké Nové Mesto 1:3

MŠK Považská Bystrica – OK Častkovce 0:2

Oravan Oravská Jasenica – MŠK Námestovo 0:1

FK FILJO Ladomerská Vieska – ŠK Dynamo Diviaky 2:0

TJ Jasenov – TJ Ptava NV Ptičie 1:1, 2:3 na 11m

TJD Príbelce – FK Slovenské Ďarmoty 2:2, 2:4 na 11m

MFK Strojár Krupina – TJ Tatran Pliešovce 1:2

TJ Družstevník Oravská Poruba – FK Slovan Žabokreky 2:1

TJ Santrio Láza – MŠK Novohrad Lučenec 2:4

FK Nižná - ŠK Tvrdošín 2:1

TJ Spartak Vysoká nad Kysucou – ŠK Javorník Makov 1:1, 5:4 na 1m

1. OFC Liptovské Sliače – TJ Družstevník Liptovská Štiavnica 2:1

OŠK Bešeňová – TJ Družstevník Belá – Dulice 1:3

ŠK Prameň Kováčová - Jupie Podlavice 3:3, 6:7 na 11m

FK Activ Veľké Kosihy – OŠK Svätý Peter 2:2, 4:5 na 11m

ŠK Veľké Zálužie – OFK Hrušovany 0:3

FK Jablonové – PŠC Pezinok 1:3

TJ Kostolné Kračany – FC Nový Život 1:2, 1:3 na 11 m

MŠK Senec - TJ Záhoran Jakubov 6:1

ŠK Nevidzany – FK TJ Lokomotíva Kozárovce 3:1

ŠK Kmeťovo – TJ Družstevník Veľké Ludince 1:5

OŠK Podolie - Spartak Myjava 0:3

TJ Slovan Rudinská – TJ Tatran Krásno nad Kysucou 0:3

ŠK Čierne - FK Čadca 1:7

TJ Slovan Zemianské Kostoľany – FC Baník Prievidza 1:1, 2:4 na 11 m

FK Rajec – TJ Jednota Bánová 2:2, 0:3 na 11 m

FK Strečno – MŠK Fomat Martin 0:8

TJ Horné Saliby – FK Kolárovo 0:1

ŠK Lozorno – TJ Veľké Leváre 8:0

TJ Družstevník Jacovce – OFK Solčany 2:1

TJ Družstevník Čirč – ŠK Odeva Lipany 0:5

ŠKO Veľká Ida – FK Kechnec 3:3, 4:5 na 11 m

FK Olcnava – FK 1931 Hranovnica 4:2

OFK Slovar Poproč – FK Krásnohorské Podhradie 3:2

OŠK Pavlovce nad Úhom – ŠK Nacina Ves 3:0

FK 05 Levoča – MŠK Spišské Podhradie 2:1

TJ Družstevník Župčany – OŠFK Šarišské Michaľany 4:4, 2:4 na 11 m

TJ Nový Život Kluknava – FK POKROK SEZ Krompachy 1:1, 3:4 na 11 m

TJ Družstevník Parchovany – MFK Vranov n. Topľou 0:5

TJ ŠM Streda nad Bodrogom – TJ Mladosť Kalša 1:3

FK Veľká Lomnica – MŠK Slavoj Spišská Belá 3:2

FK Gerlachov – 1. FK Svidník 1:0

FK Kamenica nad Cirochou – FK Humenné 1:1, 4:2 na 11 m

TJ Slovan Nálepkovo – ŠK Harichovce 2:7

FK Slovan Ivánka pri Dunaji – TJ Čunovo 5:1

Prečítané: 516x
Zväzové novinky