22.02.2020 11:00   o 26d4h9m17s
22.02.2020 11:00   o 26d4h9m17s
22.02.2020 11:00   o 26d4h9m17s
22.02.2020 11:00   o 26d4h9m17s
29.02.2020 11:00   o 1mes2d4h9m17s
29.02.2020 11:00   o 1mes2d4h9m17s
29.02.2020 11:00   o 1mes2d4h9m17s
29.02.2020 11:00   o 1mes2d4h9m17s
29.02.2020 11:00   o 1mes2d4h9m17s
29.02.2020 11:00   o 1mes2d4h9m17s
29.02.2020 11:00   o 1mes2d4h9m17s
29.02.2020 11:00   o 1mes2d4h9m17s
29.02.2020 11:00   o 1mes2d4h9m17s
29.02.2020 11:00   o 1mes2d4h9m17s
29.02.2020 11:00   o 1mes2d4h9m17s
29.02.2020 13:15   o 1mes2d6h24m17s
29.02.2020 13:15   o 1mes2d6h24m17s
29.02.2020 13:15   o 1mes2d6h24m17s
29.02.2020 13:15   o 1mes2d6h24m17s
29.02.2020 13:15   o 1mes2d6h24m17s
29.02.2020 13:15   o 1mes2d6h24m17s
01.03.2020 11:00   o 1mes3d4h9m17s
04.03.2020 14:30   o 1mes6d7h39m17s
04.03.2020 14:30   o 1mes6d7h39m17s
04.03.2020 16:30   o 1mes6d9h39m17s
04.03.2020 18:30   o 1mes6d11h39m17s
06.03.2020 15:00   o 1mes8d8h9m17s
07.03.2020 10:00   o 1mes9d3h9m17s
07.03.2020 10:00   o 1mes9d3h9m17s
07.03.2020 10:00   o 1mes9d3h9m17s
07.03.2020 10:00   o 1mes9d3h9m17s
07.03.2020 10:00   o 1mes9d3h9m17s
07.03.2020 10:00   o 1mes9d3h9m17s
07.03.2020 10:00   o 1mes9d3h9m17s
07.03.2020 11:00   o 1mes9d4h9m17s
07.03.2020 11:00   o 1mes9d4h9m17s
07.03.2020 11:00   o 1mes9d4h9m17s
07.03.2020 11:00   o 1mes9d4h9m17s
07.03.2020 11:00   o 1mes9d4h9m17s
07.03.2020 11:00   o 1mes9d4h9m17s
07.03.2020 11:00   o 1mes9d4h9m17s
07.03.2020 11:00   o 1mes9d4h9m17s
07.03.2020 11:00   o 1mes9d4h9m17s
07.03.2020 11:00   o 1mes9d4h9m17s
07.03.2020 11:00   o 1mes9d4h9m17s
07.03.2020 11:00   o 1mes9d4h9m17s
Súťaže
II. liga (Muži)
II.liga, 17. kolo
08.11.2019 13:30
4 : 0
08.11.2019 13:30    Ukončený
09.11.2019 13:00
1 : 0
09.11.2019 13:00    Ukončený
09.11.2019 13:00    Ukončený
09.11.2019 16:00
: 2
09.11.2019 16:00    Ukončený
09.11.2019 17:00
3 : 1
09.11.2019 17:00    Ukončený
10.11.2019 10:30
: 1
10.11.2019 10:30    Ukončený
10.11.2019 10:30    Ukončený
10.11.2019 13:00
: 1
10.11.2019 13:00    Ukončený
Prezidentský pohár (Muži)
Prezidentský pohár, 3. kolo
29.08.2019 14:00
: 11
29.08.2019 14:00    Ukončený
29.08.2019 17:00
12 : 0
29.08.2019 17:00    Ukončený
29.08.2019 17:00
12 : 41
29.08.2019 17:00    Ukončený
29.08.2019 17:00    Ukončený
29.08.2019 17:00    Ukončený
29.08.2019 17:00
23 : 12
29.08.2019 17:00    Ukončený
29.08.2019 17:00    Ukončený
29.08.2019 17:00
17 : 61
29.08.2019 17:00    Ukončený
Regions' Cup (Muži)
Regions cup, 3. kolo
01.09.2019 10:30
2 : 1
01.09.2019 10:30    Ukončený
Slovnaft Cup (Muži)
Slovnaft cup 2019/2020, 5. kolo
30.10.2019 13:30
4 : 0
30.10.2019 13:30    Ukončený
30.10.2019 13:30
3 : 0
30.10.2019 13:30    Ukončený
30.10.2019 16:00
3 : 0
30.10.2019 16:00    Ukončený
30.10.2019 17:00
3 : 2
30.10.2019 17:00    Ukončený
30.10.2019 17:30
13 : 41
30.10.2019 17:30    Ukončený
30.10.2019 18:00
04 : 30
30.10.2019 18:00    Ukončený
04.12.2019 18:30
2 : 0
04.12.2019 18:30    Ukončený
I. liga Ženy (Ženy)
I. liga ženy, 9. kolo
09.11.2019 13:00
5 : 3
09.11.2019 13:00    Ukončený
09.11.2019 13:00
4 : 0
09.11.2019 13:00    Ukončený
09.11.2019 15:00
: 4
09.11.2019 15:00    Ukončený
10.11.2019 11:00
: 1
10.11.2019 11:00    Ukončený
10.11.2019 14:00    Ukončený
II. liga Ženy (Ženy)
skupina "A", 11. kolo
31.10.2019 18:00
7 : 0
31.10.2019 18:00    Ukončený
02.11.2019 10:00
: 0

02.11.2019 10:00    
0
02.11.2019 14:30
: 1
02.11.2019 14:30    Ukončený
03.11.2019 17:00
3 : 0
03.11.2019 17:00    Ukončený
II. liga Ženy (Ženy)
skupina "B", 10. kolo
26.10.2019 10:00
7 : 0
26.10.2019 10:00    Ukončený
26.10.2019 11:00    Ukončený
26.10.2019 14:00    Ukončený
II. liga Ženy (Ženy)
skupina "C", 10. kolo
27.10.2019 10:15    Ukončený
27.10.2019 10:30    Ukončený
Slovenský pohár Ženy (Ženy)
Slovenský pohár - ženy, 3. kolo
23.10.2019 15:00
: 2
23.10.2019 15:00    Ukončený
23.10.2019 15:00
: 4
23.10.2019 15:00    Ukončený
30.10.2019 18:30
: 8
30.10.2019 18:30    Ukončený
03.11.2019 14:00
2 : 1
03.11.2019 14:00    Ukončený
I. LSD - U19U19 (Muži)
I. LSD - U19, 17. kolo
07.12.2019 10:00    Ukončený
07.12.2019 11:00
: 2
07.12.2019 11:00    Ukončený
07.12.2019 11:00
3 : 1
07.12.2019 11:00    Ukončený
07.12.2019 11:00    Ukončený
07.12.2019 11:00
2 : 1
07.12.2019 11:00    Ukončený
08.12.2019 11:00    Ukončený
II. LSD - U19U19 (Muži)
II. LSD západ, 16. kolo
22.11.2019 15:00
1 : 0
22.11.2019 15:00    Ukončený
23.11.2019 09:00
: 3
23.11.2019 09:00    Ukončený
23.11.2019 10:00
2 : 0
23.11.2019 10:00    Ukončený
23.11.2019 10:00
7 : 1
23.11.2019 10:00    Ukončený
23.11.2019 10:00
2 : 0
23.11.2019 10:00    Ukončený
23.11.2019 13:00
2 : 1
23.11.2019 13:00    Ukončený
24.11.2019 10:00
: 5
24.11.2019 10:00    Ukončený
II. LSD - U19U19 (Muži)
II. LSD východ, 16. kolo
20.11.2019 11:00
: 2
20.11.2019 11:00    Ukončený
21.11.2019 12:00    Ukončený
23.11.2019 10:00
2 : 1
23.11.2019 10:00    Ukončený
23.11.2019 11:00
2 : 1
23.11.2019 11:00    Ukončený
23.11.2019 11:00
1 : 0
23.11.2019 11:00    Ukončený
24.11.2019 11:00    Ukončený
I. LD - WU19U19 (Ženy)
Skupina "A", 9. kolo
09.11.2019 10:00
: 4
09.11.2019 10:00    Ukončený
09.11.2019 12:00
27 : 0
09.11.2019 12:00    Ukončený
10.11.2019 10:00
: 3
10.11.2019 10:00    Ukončený
10.11.2019 15:00
6 : 0
10.11.2019 15:00    Ukončený
I. LD - WU19U19 (Ženy)
Skupina "B", 10. kolo
16.11.2019 10:00
: 0
16.11.2019 10:00    Ukončený
17.11.2019 10:00
: 3
17.11.2019 10:00    Ukončený
17.11.2019 10:00
: 5
17.11.2019 10:00    Ukončený
21.11.2019 15:00
5 : 1
21.11.2019 15:00    Ukončený
I. LD - WU19U19 (Ženy)
Skupina "C", 10. kolo
29.09.2019 11:00    Ukončený
05.10.2019 10:00    Ukončený
17.11.2019 14:00
4 : 1
17.11.2019 14:00    Ukončený
I. LMD - U17U17 (Muži)
I. LMD - U17, 17. kolo
24.10.2019 12:30    Ukončený
05.12.2019 12:00    Ukončený
07.12.2019 11:00
: 7
07.12.2019 11:00    Ukončený
07.12.2019 11:00
2 : 0
07.12.2019 11:00    Ukončený
07.12.2019 11:00    Ukončený
07.12.2019 11:00
: 1
07.12.2019 11:00    Ukončený
II. LMD - U17U17 (Muži)
II. LMD západ, 16. kolo
22.11.2019 17:30
4 : 0
22.11.2019 17:30    Ukončený
23.11.2019 11:30
: 1
23.11.2019 11:30    Ukončený
23.11.2019 12:30
3 : 0
23.11.2019 12:30    Ukončený
23.11.2019 12:30
4 : 1
23.11.2019 12:30    Ukončený
23.11.2019 12:30
: 0
23.11.2019 12:30    Ukončený
23.11.2019 15:30
: 8
23.11.2019 15:30    Ukončený
24.11.2019 12:30
: 0
24.11.2019 12:30    Ukončený
II. LMD - U17U17 (Muži)
II. LMD východ, 16. kolo
20.11.2019 13:30
: 2
20.11.2019 13:30    Ukončený
21.11.2019 14:30    Ukončený
23.11.2019 12:30
: 2
23.11.2019 12:30    Ukončený
23.11.2019 13:30
: 2
23.11.2019 13:30    Ukončený
23.11.2019 13:30
: 1
23.11.2019 13:30    Ukončený
24.11.2019 13:30    Ukončený
I. LMD - U16U16 (Muži)
I. LMD - U16, 17. kolo
24.10.2019 14:45    Ukončený
05.12.2019 14:15    Ukončený
07.12.2019 13:15
: 0
07.12.2019 13:15    Ukončený
07.12.2019 13:15
: 1
07.12.2019 13:15    Ukončený
07.12.2019 13:15    Ukončený
07.12.2019 13:15
: 6
07.12.2019 13:15    Ukončený
I. LSŽ - U15U15 (Muži)
I. LSŽ - U15 - ZÁPAD, 12. kolo
14.11.2019 12:30
5 : 1
14.11.2019 12:30    Ukončený
16.11.2019 10:00
3 : 0
16.11.2019 10:00    Ukončený
16.11.2019 12:30
: 0
16.11.2019 12:30    Ukončený
16.11.2019 13:00
2 : 0
16.11.2019 13:00    Ukončený
16.11.2019 17:15
4 : 1
16.11.2019 17:15    Ukončený
17.11.2019 10:00
: 1
17.11.2019 10:00    Ukončený
17.11.2019 10:00
3 : 1
17.11.2019 10:00    Ukončený
I. LSŽ - U15U15 (Muži)
I. LSŽ - U15 - STRED, 11. kolo
09.11.2019 10:00    Ukončený
09.11.2019 10:00
: 3
09.11.2019 10:00    Ukončený
10.11.2019 10:00
: 7
10.11.2019 10:00    Ukončený
I. LSŽ - U15U15 (Muži)
I. LSŽ - U15 - VÝCHOD, 11. kolo
07.11.2019 12:30
: 7
07.11.2019 12:30    Ukončený
08.11.2019 15:00
: 8
08.11.2019 15:00    Ukončený
09.11.2019 09:00
4 : 0
09.11.2019 09:00    Ukončený
09.11.2019 10:00
9 : 1
09.11.2019 10:00    Ukončený
09.11.2019 10:00
3 : 1
09.11.2019 10:00    Ukončený
I. LŽ - WU15U15 (Ženy)
Skupina "A", 9. kolo
09.11.2019 10:00
2 : 1
09.11.2019 10:00    Ukončený
09.11.2019 12:00
: 8
09.11.2019 12:00    Ukončený
10.11.2019 12:00
4 : 1
10.11.2019 12:00    Ukončený
10.11.2019 17:00
9 : 0
10.11.2019 17:00    Ukončený
I. LŽ - WU15U15 (Ženy)
Skupina "B", 10. kolo
16.11.2019 12:00
: 5
16.11.2019 12:00    Ukončený
17.11.2019 12:00
: 14
17.11.2019 12:00    Ukončený
17.11.2019 12:00
7 : 1
17.11.2019 12:00    Ukončený
21.11.2019 17:00
: 3
21.11.2019 17:00    Ukončený
I. LŽ - WU15U15 (Ženy)
Skupina "C", 10. kolo
29.09.2019 13:00    Ukončený
05.10.2019 12:00    Ukončený
17.11.2019 16:00
: 2
17.11.2019 16:00    Ukončený
I. LSŽ - U14U14 (Muži)
I. LSŽ - U14 - ZÁPAD, 12. kolo
14.11.2019 14:30
3 : 1
14.11.2019 14:30    Ukončený
16.11.2019 12:00
: 3
16.11.2019 12:00    Ukončený
16.11.2019 14:15
3 : 1
16.11.2019 14:15    Ukončený
16.11.2019 15:00
6 : 1
16.11.2019 15:00    Ukončený
16.11.2019 15:15
6 : 0
16.11.2019 15:15    Ukončený
17.11.2019 12:00
: 3
17.11.2019 12:00    Ukončený
17.11.2019 12:00
3 : 0
17.11.2019 12:00    Ukončený
I. LSŽ - U14U14 (Muži)
I. LSŽ - U14 - STRED, 11. kolo
09.11.2019 12:00    Ukončený
09.11.2019 12:00
: 10
09.11.2019 12:00    Ukončený
10.11.2019 12:00
: 5
10.11.2019 12:00    Ukončený
I. LSŽ - U14U14 (Muži)
I. LSŽ - U14 - VÝCHOD, 11. kolo
07.11.2019 14:30
: 11
07.11.2019 14:30    Ukončený
08.11.2019 17:00
: 14
08.11.2019 17:00    Ukončený
09.11.2019 11:00
: 2
09.11.2019 11:00    Ukončený
09.11.2019 12:00
: 3
09.11.2019 12:00    Ukončený
09.11.2019 12:00
: 6
09.11.2019 12:00    Ukončený
I. LMŽ - U13U13 (Muži)
I. LMŽ - U13 - ZÁPAD, 12. kolo
16.11.2019 10:00
7 : 0
16.11.2019 10:00    Ukončený
16.11.2019 10:00
: 1
16.11.2019 10:00    Ukončený
16.11.2019 10:00
: 10
16.11.2019 10:00    Ukončený
16.11.2019 10:00
5 : 3
16.11.2019 10:00    Ukončený
17.11.2019 10:00
: 5
17.11.2019 10:00    Ukončený
17.11.2019 10:00
: 1
17.11.2019 10:00    Ukončený
21.11.2019 13:00
: 4
21.11.2019 13:00    Ukončený
I. LMŽ - U13U13 (Muži)
I. LMŽ - U13 - STRED, 12. kolo
16.11.2019 10:00
: 1
16.11.2019 10:00    Ukončený
16.11.2019 15:30    Ukončený
17.11.2019 09:00
14 : 1
17.11.2019 09:00    Ukončený
17.11.2019 10:00
6 : 0
17.11.2019 10:00    Ukončený
I. LMŽ - U13U13 (Muži)
I. LMŽ - U13 - VÝCHOD, 12. kolo
13.11.2019 13:30    Ukončený
15.11.2019 13:00
7 : 0
15.11.2019 13:00    Ukončený
16.11.2019 10:00
4 : 1
16.11.2019 10:00    Ukončený
16.11.2019 10:00
6 : 1
16.11.2019 10:00    Ukončený
17.11.2019 10:00
15 : 0
17.11.2019 10:00    Ukončený
I. LMŽ - U12U12 (Muži)
I. LMŽ - U12 - ZÁPAD, 12. kolo
16.11.2019 11:30
10 : 11
16.11.2019 11:30    Ukončený
16.11.2019 11:30
: 16
16.11.2019 11:30    Ukončený
16.11.2019 11:30
: 10
16.11.2019 11:30    Ukončený
16.11.2019 11:30
: 12
16.11.2019 11:30    Ukončený
17.11.2019 11:30
9 : 0
17.11.2019 11:30    Ukončený
17.11.2019 11:30
15 : 0
17.11.2019 11:30    Ukončený
21.11.2019 14:30
: 22
21.11.2019 14:30    Ukončený
I. LMŽ - U12U12 (Muži)
I. LMŽ - U12 - STRED, 12. kolo
16.11.2019 11:30
18 : 7
16.11.2019 11:30    Ukončený
16.11.2019 17:00    Ukončený
17.11.2019 10:30
18 : 0
17.11.2019 10:30    Ukončený
17.11.2019 11:30
: 11
17.11.2019 11:30    Ukončený
I. LMŽ - U12U12 (Muži)
I. LMŽ - U12 - VÝCHOD, 12. kolo
13.11.2019 15:00    Ukončený
15.11.2019 14:30
: 10
15.11.2019 14:30    Ukončený
16.11.2019 11:30
22 : 6
16.11.2019 11:30    Ukončený
16.11.2019 11:30
15 : 4
16.11.2019 11:30    Ukončený
17.11.2019 11:30
14 : 2
17.11.2019 11:30    Ukončený
Prípravka SFZ U11U11 (Muži)
Skupina Bratislava / Západ "A", 9. kolo
09.11.2019 10:00
: 0

09.11.2019 10:00    
0
09.11.2019 10:00
: 3
09.11.2019 10:00    Ukončený
09.11.2019 10:00
: 4
09.11.2019 10:00    Ukončený
09.11.2019 10:00
: 2
09.11.2019 10:00    Ukončený
10.11.2019 10:00
3 : 2
10.11.2019 10:00    Ukončený
Prípravka SFZ U11U11 (Muži)
Skupina Západ "B", 7. kolo
26.10.2019 10:00
3 : 1
26.10.2019 10:00    Ukončený
26.10.2019 10:00    Ukončený
26.10.2019 10:00
3 : 1
26.10.2019 10:00    Ukončený
26.10.2019 10:00
: 2
26.10.2019 10:00    Ukončený
Prípravka SFZ U11U11 (Muži)
Skupina Stred "A", 9. kolo
09.11.2019 10:00
: 0

09.11.2019 10:00    
0
09.11.2019 10:00
: 4
09.11.2019 10:00    Ukončený
09.11.2019 10:00
: 3
09.11.2019 10:00    Ukončený
09.11.2019 15:00
: 0
09.11.2019 15:00    Prebieha
Prípravka SFZ U11U11 (Muži)
Skupina Stred "B", 7. kolo
Prípravka SFZ U11U11 (Muži)
Skupina Východ "A", 9. kolo
09.10.2019 15:00
3 : 2
09.10.2019 15:00    Ukončený
09.11.2019 10:00
: 0

09.11.2019 10:00    
0
09.11.2019 10:00
: 2
09.11.2019 10:00    Ukončený
09.11.2019 10:00
: 4
09.11.2019 10:00    Ukončený
09.11.2019 10:00    Ukončený
Prípravka SFZ U11U11 (Muži)
Skupina Východ "B", 7. kolo
26.10.2019 10:00
3 : 1
26.10.2019 10:00    Ukončený
26.10.2019 10:00
4 : 1
26.10.2019 10:00    Ukončený
26.10.2019 14:30
4 : 1
26.10.2019 14:30    Ukončený
Prípravka SFZ U10U10 (Muži)
Skupina Bratislava / Západ "A", 9. kolo
09.11.2019 11:30
: 0

09.11.2019 11:30    
0
09.11.2019 11:30
3 : 2
09.11.2019 11:30    Ukončený
09.11.2019 11:30
4 : 0
09.11.2019 11:30    Ukončený
09.11.2019 11:30
: 2
09.11.2019 11:30    Ukončený
10.11.2019 11:30
4 : 1
10.11.2019 11:30    Ukončený
Prípravka SFZ U10U10 (Muži)
Skupina Západ "B", 7. kolo
26.10.2019 11:30
4 : 0
26.10.2019 11:30    Ukončený
26.10.2019 11:30    Ukončený
26.10.2019 11:30
: 3
26.10.2019 11:30    Ukončený
26.10.2019 11:30
3 : 1
26.10.2019 11:30    Ukončený
Prípravka SFZ U10U10 (Muži)
Skupina Stred "A", 9. kolo
09.11.2019 11:30
: 0

09.11.2019 11:30    
0
09.11.2019 11:30
: 3
09.11.2019 11:30    Ukončený
09.11.2019 11:30
4 : 0
09.11.2019 11:30    Ukončený
09.11.2019 16:00
: 0
09.11.2019 16:00    Prebieha
Prípravka SFZ U10U10 (Muži)
Skupina Stred "B", 7. kolo
Prípravka SFZ U10U10 (Muži)
Skupina Východ "A", 9. kolo
09.10.2019 16:15
4 : 0
09.10.2019 16:15    Ukončený
09.11.2019 11:30
: 0

09.11.2019 11:30    
0
09.11.2019 11:30
: 4
09.11.2019 11:30    Ukončený
09.11.2019 11:30
: 2
09.11.2019 11:30    Ukončený
09.11.2019 11:30    Ukončený
Prípravka SFZ U10U10 (Muži)
Skupina Východ "B", 7. kolo
26.10.2019 11:30
: 2
26.10.2019 11:30    Ukončený
26.10.2019 11:30
: 2
26.10.2019 11:30    Ukončený
26.10.2019 14:30
: 3
26.10.2019 14:30    Ukončený
Prípravka SFZ U09U09 (Muži)
Skupina Bratislava / Západ "A", 9. kolo
09.11.2019 11:30
: 0

09.11.2019 11:30    
0
09.11.2019 11:30
: 3
09.11.2019 11:30    Ukončený
09.11.2019 11:30
: 3
09.11.2019 11:30    Ukončený
09.11.2019 11:30
3 : 1
09.11.2019 11:30    Ukončený
10.11.2019 11:30
: 4
10.11.2019 11:30    Ukončený
Prípravka SFZ U09U09 (Muži)
Skupina Západ "B", 7. kolo
26.10.2019 11:30
: 2
26.10.2019 11:30    Ukončený
26.10.2019 11:30    Ukončený
26.10.2019 11:30
: 3
26.10.2019 11:30    Ukončený
26.10.2019 11:30
4 : 0
26.10.2019 11:30    Ukončený
Prípravka SFZ U09U09 (Muži)
Skupina Stred "A", 9. kolo
09.11.2019 11:30
: 0

09.11.2019 11:30    
0
09.11.2019 11:30
: 4
09.11.2019 11:30    Ukončený
09.11.2019 11:30
4 : 0
09.11.2019 11:30    Ukončený
09.11.2019 16:00
: 0
09.11.2019 16:00    Prebieha
Prípravka SFZ U09U09 (Muži)
Skupina Stred "B", 7. kolo
Prípravka SFZ U09U09 (Muži)
Skupina Východ "A", 9. kolo
09.10.2019 16:15
4 : 1
09.10.2019 16:15    Ukončený
09.11.2019 11:30
: 0

09.11.2019 11:30    
0
09.11.2019 11:30
: 3
09.11.2019 11:30    Ukončený
09.11.2019 11:30
3 : 1
09.11.2019 11:30    Ukončený
09.11.2019 11:30    Ukončený
Prípravka SFZ U09U09 (Muži)
Skupina Východ "B", 7. kolo
26.10.2019 11:30
3 : 1
26.10.2019 11:30    Ukončený
26.10.2019 11:30
: 4
26.10.2019 11:30    Ukončený
26.10.2019 14:30
4 : 0
26.10.2019 14:30    Ukončený
Komisie
SFZ-STK-2019/2020-0761II.liga - Podbrezová
SFZ-STK-2019/2020-0760II.L ženy - FC Petržalka
SFZ-STK-2019/2020-0759TJ Baník Kalinovo - odpoveď na podnet
SFZ-STK-2019/2020-0758U17/16 - Stretnutia hrané cez týždeň
SFZ-DK-2019/2020-0600U 600 – Radoslav Šoltés / 1330533 / FK Ekoprim Prešov, FEJ U-17 / - DK berie na vedomie stanovisko menovaného k U 577 a rozhodla, že za HNS (slovná urážka hráča domácich č. 1 v areáli štadióna) po stretnutí 14. kola FEJ U-17 medzi ŠK Makroteam Žilina - FK
SFZ-DK-2019/2020-0599U 599 – Samuel Mikula / 1346857 / ŠK Makroteam Žilina, FEJ U-17 / - DK berie na vedomie stanovisko menovaného k U 576 a rozhodla, že za HNS (sotenie hráča hostí č. 8 nadmernou silou mimo HP) po stretnutí 14. kola FEJ U-17 medzi ŠK Makroteam Žilina - FK Eko
SFZ-DK-2019/2020-0598U 598 – Jakub Mahút / 1329120 / ŠK Makroteam Žilina, FEJ U-17 / - od 19.01.2020. DS si vykoná v najbližšom bloku stretnutí FEJ U-17.
SFZ-DK-2019/2020-0597U 597 – Barbora Valová / 1271382 / ŠK Makroteam Žilina, Ženská futsalová extraliga / - vylúčenie za HNS – zmarenie vyloženej gólovej príležitosti úmyselným zahraním rukou v pokutovom území podľa čl. 46/1a DP, Disciplinárna sankcia – pozastavenie výkonu špo
Nenašli sa žiadne rozhodnutia
SFZ-KD-2019/2020-0001U19 - Akadémia Juventus Žilina - odpoveď na sťažnosť
Nenašli sa žiadne rozhodnutia
Nenašli sa žiadne rozhodnutia
SFZ-KR-2019/2020-0032Cestovné náhrady delegovaných osôb
SFZ-KR-2019/2020-0031Odpoveď na podanie
SFZ-KR-2019/2020-0030II.LSD-U19_platba za delegované osoby (DZ)
SFZ-KR-2019/2020-0029II.LSD-U19_platba za delegované osoby (DZ)
Nenašli sa žiadne rozhodnutia
Nenašli sa žiadne rozhodnutia
Nenašli sa žiadne rozhodnutia
Nenašli sa žiadne rozhodnutia
Nenašli sa žiadne rozhodnutia
Nenašli sa žiadne rozhodnutia
Nenašli sa žiadne rozhodnutia
Nenašli sa žiadne rozhodnutia
Nenašli sa žiadne rozhodnutia