Cez víkend štartuje Slovnaft Cup 2016/17 zápasmi prvého kola
22.07.2016, Ján GERZANIČ

Cez víkend štartuje Slovnaft Cup 2016/17 zápasmi prvého kola

BRATISLAVA (SFZ) – Rekordný počet klubov sa príhlásil do pohárovej sezóny 2016/17, Slovnaft Cup odštartuje túto sobotu, prihlásených je 202 účastníkov.

Sú to tímy od prvej po piatu ligovú úroveň: 12 z Fortuna ligy, 18 z 2. ligy a 172 klubov zo súťaží, riadených regionálnymi zväzmi (RFZ). Prvé kolo je rozložené do šiestich hracích dní, po dobrých skúsenostiach z posledných odohraných ročníkoch je už známy aj pavúk pre 2. resp. 3. kolo.

Pre zaujímavosť, víťaz dvoch posledných ročníkov AS Trenčín, nasadený do 2. kola (rovnako ako všetci fortunaligisti a kluby 2. ligy), zavíta na ihrisko lepšieho z dvojice Drienové – Prečín.

Zaujímavostí v 1. kole je dosť a dosť, čo poviete napríklad na to, že FC Pata postupujpúci z okresu, hrá prvýkrát Slovnaft Cup, domáci organizátori sú nastavení užiť si túto premiéru s TJ Družstevník Zvončín. Sľubujú, že v nedeľu bude na štadióne plno...

PROGRAM 1. KOLA

SOBOTA 23. júla 16:30

TJ Družstevník Perín - MFK Spartak Medzev

NEDEĽA 24. júla 17:00

FK Terchová - TJ Tatran Or. Veselé
FK Rajec - TJ Tatran Krásno nad Kysucou
TJ Slovan Skalité – FK Čadca
TJ Snaha Zborov nad Bystricou - MŠK Kysucké Nové Mesto
FK Strečno – OFK Teplička nad Váhom
TJ Fatran Varín – TJ Stráža
OŠK Bešeňová - Jupie Podlavice Badín
FK Slovan Žabokreky - TJ Družstevník Lipt. Štiavnica
Oravan Or. Jasenica – ŠKM Liptovský Hrádok
TJ Tatran Chlebnice – ŠK Tvrdošín
FC 34 Liptovský Mikuláš-Palúdzka – MFK Žarnovica
Attack Vrútky - ŠK Dynamo Diviaky
1. OFC Liptovské Sliače – ŠK Turčianska Štiavnička
FK Predmier - ŠK Javorník Makov
ŠK Selce – MFK Revúca
FK Iskra Hnúšťa - TJ Sklotatran Poltár
TJ Baník Štiavnické Bane – FK Šalková
TJ Máj Ružomberok-Černová - ŠK Prameň Kováčová
OFK 1950 Priechod - FK FC Baník Veľký Krtíš
TJ Višňové – FK Nižná
TJ Družstevník Or. Poruba – ŠK Závažná Poruba
TJ Nový Život Kluknava - FK Pokrok SEZ Krompachy
FK 1931 Hranovnica – FK Svit
MŠK Slavoj Spišská Belá – FK Veľká Lomnica
OŠK Radzovce – MFK Nová Baňa
OFK Olováry - ŠK Novohrad Lučenec
FK CSM Tisovec - FK mesta Tornaľa
FK Jesenské – ŠK Vinica
MFK Stará Turá - OK Častkovce
ŠK FC Vydrany - FC Slovan Hlohovec
FC Pata - TJ Družstevník Zvončín
TJ Lehnice – OFK Malženice
FK 05 Levoča – ŠK Harichovce
MFK Dobšiná – MFK Rožňava
TJ Iskra Borčice - KFC Komárno
FK Kechnec – ŠKO Veľká Ida
TJ Družstevník Malá Ida - FK Bodva Moldava nad Bodvou
FK Čaňa - TJ Mladosť Kalša
Slávia TU Košice - FK Geča 73
TJ Slavoj Kráľ. Chlmec – Družstevník Veľký Horeš
OFK Tatran Kračúnovce - TJ Sokol Ľubotice
TJ Šľachtiteľ Malý Šariš – MŠK Spišské Podhradie
FC Pivovar Šariš Veľký Šariš – OŠFK Šarišské Michaľany
TJ Družstevník Parchovany – ŠK Strážske
TJ Jasenov - TJ Ptava NV Ptičie
OFK Dlhé Klčovo - FK Humenné
TJ Družstevník Petrovce nad Laborcom – MFK Sobrance
ŠK Belá – MFK Bytča

STREDA 27. júla 17:00

FK Chotín – FKM Nové Zámky

SOBOTA 30. júla

10:00
NMŠK 1922 Bratislava - FK Inter Bratislava
17:00
FC Komjatice - ŠK Blava 1928 Jaslovské Bohunice
OFK Solčany - FK Tempo Partizánske
ŠK Veľké Zálužie - MFK Topvar Topoľčany
ŠK Nevidzany – OFK Hrušovany
TJ Družstevník Jacovce - ŠK Slovan Šimonovany-Partizánske
17:30
ŠK Šenkvice – PŠC Pezinok
TJ Veľké Leváre – ŠK Lozorno FO
Karpaty Limbach - FK Slovan Ivanka pri Dunaji
ŠK Závod – FC Malacky
18:00
FK ŠK Danubia Hrubý Šúr - FK Slovan Most pri Bratislave

NEDEĽA 31. júla

10:30
FC Petržalka Akadémia - FK Rača
17:00
TJ Lovča - TJ Tatran VLM Pliešovce
FC 98 Hajnáčka – FK Slovenské Ďarmoty
TJ Plevník-Drienové - TJ Partizán Prečín
TJ Slovan Brvnište - TJ Partizán Domaniža
TJ Tatran Horovce - - MŠK Slovan Tr. Teplice
TJ Družstevník Veľké Kostolany – MFK Vrbové
FC Nový Život – OŠK Svätý Peter
FK TJ Lok. Kozárovce - TJ Družstevník Dvory nad Žitavou
TJ Družstevník Bešeňov – FK Kolárovo
TJ Horné Saliby - TJ Slavoj Boleráz
TJ Čunovo – Lok. Devínska Nová Ves

UTOROK 2. augusta 17:00

TJ Tatran Cementáreň Ladce – OŠK Tr. Stankovce

Prečítané: 83x