Live center
28.03.2020 11:00   o 1mes27d15h41m28s
28.03.2020 11:00   o 1mes27d15h41m28s
28.03.2020 11:00   o 1mes27d15h41m28s
28.03.2020 11:00   o 1mes27d15h41m28s
28.03.2020 14:00   o 1mes27d18h41m28s
28.03.2020 14:00   o 1mes27d18h41m28s
29.03.2020 10:00   o 1mes28d14h41m28s
29.03.2020 11:00   o 1mes28d15h41m28s
29.03.2020 11:00   o 1mes28d15h41m28s
29.03.2020 11:00   o 1mes28d15h41m28s
29.03.2020 14:00   o 1mes28d18h41m28s
29.03.2020 15:00   o 1mes28d19h41m28s
04.04.2020 09:00   o 2mes5d13h41m28s
04.04.2020 10:00   o 2mes5d14h41m28s
04.04.2020 10:00   o 2mes5d14h41m28s
04.04.2020 11:00   o 2mes5d15h41m28s
04.04.2020 14:00   o 2mes5d18h41m28s
04.04.2020 14:00   o 2mes5d18h41m28s
04.04.2020 15:00   o 2mes5d19h41m28s
05.04.2020 10:00   o 2mes6d14h41m28s
05.04.2020 11:00   o 2mes6d15h41m28s
05.04.2020 11:00   o 2mes6d15h41m28s
05.04.2020 11:00   o 2mes6d15h41m28s
05.04.2020 16:00   o 2mes6d20h41m28s
09.04.2020 14:00   o 2mes10d18h41m28s
09.04.2020 14:00   o 2mes10d18h41m28s
09.04.2020 14:00   o 2mes10d18h41m28s
09.04.2020 14:00   o 2mes10d18h41m28s
09.04.2020 14:00   o 2mes10d18h41m28s
09.04.2020 14:00   o 2mes10d18h41m28s
09.04.2020 14:00   o 2mes10d18h41m28s
18.04.2020 10:00   o 2mes19d14h41m28s
18.04.2020 10:00   o 2mes19d14h41m28s
18.04.2020 11:00   o 2mes19d15h41m28s
18.04.2020 11:00   o 2mes19d15h41m28s
18.04.2020 11:00   o 2mes19d15h41m28s
18.04.2020 11:00   o 2mes19d15h41m28s
18.04.2020 15:00   o 2mes19d19h41m28s
19.04.2020 10:00   o 2mes20d14h41m28s
19.04.2020 10:00   o 2mes20d14h41m28s
19.04.2020 11:00   o 2mes20d15h41m28s
19.04.2020 13:00   o 2mes20d17h41m28s
19.04.2020 14:00   o 2mes20d18h41m28s
25.04.2020 09:00   o 2mes26d13h41m28s
25.04.2020 10:00   o 2mes26d14h41m28s
25.04.2020 14:00   o 2mes26d18h41m28s
25.04.2020 15:00   o 2mes26d19h41m28s
26.04.2020 10:00   o 2mes27d14h41m28s
26.04.2020 10:00   o 2mes27d14h41m28s
26.04.2020 11:00   o 2mes27d15h41m28s
1. kolo
2. kolo
3. kolo
4. kolo
5. kolo
6. kolo
7. kolo
8. kolo
9. kolo
10. kolo
11. kolo
12. kolo
13. kolo
14. kolo
15. kolo
16. kolo
17. kolo
18. kolo
1. kolo
2. kolo
3. kolo
4. kolo
5. kolo
6. kolo
7. kolo
8. kolo
9. kolo
10. kolo
11. kolo
12. kolo
13. kolo
14. kolo
15. kolo
16. kolo
17. kolo
18. kolo
19. kolo
20. kolo
21. kolo
1. kolo
2. kolo
3. kolo
4. kolo
5. kolo
6. kolo
7. kolo
8. kolo
9. kolo
10. kolo
11. kolo
12. kolo
13. kolo
14. kolo
15. kolo
16. kolo
17. kolo
18. kolo
19. kolo
20. kolo
Výsledky 10. kolo29.03.2020
FK Senica
Do zápasu ostáva
1mes27d15h41m28s
28.03.2020 11:00
ŠK Slovan Bratislava futbal
28.03.2020 11:00   o 1mes27d15h41m28s
FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble
Do zápasu ostáva
1mes27d15h41m28s
28.03.2020 11:00
FC Nitra
28.03.2020 11:00   o 1mes27d15h41m28s
FC Union Nové Zámky
Do zápasu ostáva
1mes27d18h41m28s
28.03.2020 14:00
NMŠK 1922 Bratislava
28.03.2020 14:00   o 1mes27d18h41m28s
FK DAC 1904 Dunajská Streda
Do zápasu ostáva
1mes28d14h41m28s
29.03.2020 10:00
FC Spartak Trnava
29.03.2020 10:00   o 1mes28d14h41m28s
FC Petržalka
Do zápasu ostáva
1mes28d19h41m28s
29.03.2020 15:00
Spartak Myjava
29.03.2020 15:00   o 1mes28d19h41m28s
Tabuľka Skupina "A"
    Klub Z V R P Skóre B K +/- FP
1 ŠK Slovan Bratislava futbal 9 8 0 1 118:5 24 10 9 0
2 Spartak Myjava 9 8 0 1 76:8 24 9 6 0
3 FC Nitra 9 7 1 1 57:17 22 8 7 0
4 FC Spartak Trnava 9 6 1 2 40:9 19 7 4 0
5 FC Petržalka 9 5 0 4 44:42 15 6 0 0
6 NMŠK 1922 Bratislava 9 4 0 5 25:36 12 5 0 0
7 FC Union Nové Zámky 9 3 0 6 44:45 9 4 -3 0
8 FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble 9 2 0 7 17:50 6 3 -6 0
9 FK DAC 1904 Dunajská Streda 9 1 0 8 29:45 3 2 -9 0
10 FK Senica 9 0 0 9 0:193 0 1 -9 0
Master SR získa poukážku v hodnote 500,- € na voľný nákup športových potrieb u partnera súťaže Demišport.
Červené karty