Live center
19.10.2019 17:00   o 20h29m13s
29.10.2019 12:00   o 10d15h29m13s
29.10.2019 14:00   o 10d17h29m13s
29.10.2019 14:00   o 10d17h29m13s
29.10.2019 14:00   o 10d17h29m13s
29.10.2019 14:00   o 10d17h29m13s
29.10.2019 14:00   o 10d17h29m13s
29.10.2019 14:00   o 10d17h29m13s
29.10.2019 14:00   o 10d17h29m13s
29.10.2019 14:00   o 10d17h29m13s
29.10.2019 14:30   o 10d17h59m13s
09.11.2019 11:00   o 21d14h29m13s
09.11.2019 12:00   o 21d15h29m13s
09.11.2019 12:00   o 21d15h29m13s
09.11.2019 13:00   o 21d16h29m13s
09.11.2019 16:00   o 21d19h29m13s
09.11.2019 16:00   o 21d19h29m13s
10.11.2019 12:00   o 22d15h29m13s
10.11.2019 13:00   o 22d16h29m13s
10.11.2019 14:00   o 22d17h29m13s
10.11.2019 16:00   o 22d19h29m13s
10.11.2019 18:00   o 22d21h29m13s
16.11.2019 12:00   o 28d15h29m13s
16.11.2019 13:00   o 28d16h29m13s
16.11.2019 13:00   o 28d16h29m13s
17.11.2019 12:00   o 29d15h29m13s
17.11.2019 12:00   o 29d15h29m13s
28.03.2020 13:00   o 5mes9d16h29m13s
28.03.2020 13:00   o 5mes9d16h29m13s
28.03.2020 13:00   o 5mes9d16h29m13s
28.03.2020 13:00   o 5mes9d16h29m13s
28.03.2020 16:00   o 5mes9d19h29m13s
28.03.2020 16:00   o 5mes9d19h29m13s
28.03.2020 17:00   o 5mes9d20h29m13s
29.03.2020 12:00   o 5mes10d15h29m13s
29.03.2020 13:00   o 5mes10d16h29m13s
29.03.2020 13:00   o 5mes10d16h29m13s
29.03.2020 13:00   o 5mes10d16h29m13s
29.03.2020 16:00   o 5mes10d19h29m13s
04.04.2020 11:00   o 5mes16d14h29m13s
04.04.2020 12:00   o 5mes16d15h29m13s
04.04.2020 12:00   o 5mes16d15h29m13s
04.04.2020 13:00   o 5mes16d16h29m13s
04.04.2020 16:00   o 5mes16d19h29m13s
04.04.2020 16:00   o 5mes16d19h29m13s
04.04.2020 17:00   o 5mes16d20h29m13s
05.04.2020 12:00   o 5mes17d15h29m13s
05.04.2020 13:00   o 5mes17d16h29m13s
1. kolo
2. kolo
3. kolo
4. kolo
5. kolo
6. kolo
7. kolo
8. kolo
9. kolo
10. kolo
11. kolo
12. kolo
13. kolo
14. kolo
15. kolo
16. kolo
17. kolo
18. kolo
1. kolo
2. kolo
3. kolo
4. kolo
5. kolo
6. kolo
7. kolo
8. kolo
9. kolo
10. kolo
11. kolo
12. kolo
13. kolo
14. kolo
15. kolo
16. kolo
17. kolo
18. kolo
19. kolo
20. kolo
21. kolo
1. kolo
2. kolo
3. kolo
4. kolo
5. kolo
6. kolo
7. kolo
8. kolo
9. kolo
10. kolo
11. kolo
12. kolo
13. kolo
14. kolo
15. kolo
16. kolo
17. kolo
18. kolo
19. kolo
20. kolo
Výsledky 8. kolo29.10.2019
FC Petržalka
Do zápasu ostáva
20h29m13s
19.10.2019 17:00
FK Senica
19.10.2019 17:00   o 20h29m13s
Spartak Myjava
Do zápasu ostáva
10d17h29m13s
29.10.2019 14:00
FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble
29.10.2019 14:00   o 10d17h29m13s
ŠK Slovan Bratislava futbal
Do zápasu ostáva
10d17h29m13s
29.10.2019 14:00
FK DAC 1904 Dunajská Streda
FC Nitra
Do zápasu ostáva
10d17h29m13s
29.10.2019 14:00
FC Union Nové Zámky
29.10.2019 14:00   o 10d17h29m13s
FC Spartak Trnava
Do zápasu ostáva
10d17h29m13s
29.10.2019 14:00
NMŠK 1922 Bratislava
29.10.2019 14:00   o 10d17h29m13s
Tabuľka Skupina "A"
    Klub Z V R P Skóre B K +/- FP
1 FC Spartak Trnava 7 7 0 0 73:3 21 10 9 0
2 ŠK Slovan Bratislava futbal 7 6 0 1 71:3 18 9 6 0
3 FK Senica 7 5 0 2 42:24 15 8 6 0
4 Spartak Myjava 7 4 0 3 28:24 12 7 0 0
5 FC Petržalka 7 3 1 3 23:19 10 6 1 0
6 FK DAC 1904 Dunajská Streda 7 3 0 4 21:42 9 5 0 0
7 FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble 7 2 2 3 14:22 8 4 -1 0
8 FC Union Nové Zámky 7 2 1 4 33:19 7 3 -2 0
9 NMŠK 1922 Bratislava 7 1 0 6 5:59 3 2 -9 0
10 FC Nitra 7 0 0 7 3:98 0 1 -12 0
Master SR získa poukážku v hodnote 500,- € na voľný nákup športových potrieb u partnera súťaže Demišport.
Červené karty